Dostarczamy Dzwięk dla Gry, Filmu, Teatru, Animacji.

Sound Design

Dostarczamy najwyższej jakości dźwięk dla aplikacji audio, tworzymy presety, sample oraz efekty dźwiękowe od podstaw, które są specjalnie nagrywane w różnych lokalizacjach, aby upewnić się, że będą idealnie dopasowane do twoich produkcji.

Music Production

Aranżujemy i produkujemy muzykę na potrzeby radia, produkcji telewizyjnych, aplikacji mobilnych, teatru a także artystów na potrzeby ich własnych projektów muzycznych.

Cinematic

Tworzymy ścieżki dźwiękowe do filmów, trailerów oraz animacji, budując odpowiedni nastrój i grozę dla twoich produkcji, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń połączonych z odbiorem dźwięku i obrazu.

Game Sound

Produkujemy efekty dźwiękowe oraz muzykę, która wprowadza użytkownika w twój świat gry lub wirtualnej rzeczywistości. Spajamy dzwięk z grą za pomocą fmod sudio w środowisku Unity oraz Unreal Engine.

Info Pugnax

Pugnax Studio to kreatywne freelancerskie studio zajmujące się projektowaniem dźwięku i muzyki na potrzeby Filmów, Radia, Gier Wideo, Seriali Telewizyjnych, Teatru, Animacji i Spotów, projektowania dźwięków i treści muzycznych dla aplikacji i platform mobilnych (iOS / Android), projektowania efektów dźwiękowych, biblioteki sampli i oraz presetów. Specjalizujemy się w każdym polu muzycznym, dostarczając słuchaczom niezapomnianych emocji, ponieważ kochamy wyzwania przy tworzeniu dźwięków, które zapewniają unikalne brzmienie dla każdego projektu.

Nasze studio koncentruje się na kreatywności i profesjonalizmie, łącząc różne techniki stylów muzycznych. Naszym celem jest tworzenie efektów dźwiękowych i muzyki, która wprowadza użytkownika w twój świat gry, filmu lub wirtualnej rzeczywistości. Uważamy, że dźwięk jest niezbędny i powinien być starannie przygotowany, dlatego każdy projekt musi być autentyczny.

Jeśli szukasz twórczego, nowoczesnego i profesjonalnego podejścia do produkcji dzwięku, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub wyślij mail na adres pugnaxstudio@gmail.comPasja tworzenia dźwięku

Manipulujemy i mieszamy różne pliki audio do tworzenia nowych dźwięków a także rozwijamy się poprzez najnowsze narzędzia dostępne na rynku do produkcji muzyki i dźwięku, tworząc efekty dźwiękowe, atmosfery, oraz dźwięki filmowe, które będą tworzyć naturalistyczny i abstrakcyjny świat który przekazuje historie dla widowni, a także pomaga jej w emocjonalnym i dramatycznym połączeniu z oglądaną produkcją. Dzięki ciągle zmieniającej się technologii, więcej dźwięku i więcej inspiracji w podejściu do projektowania dźwięku zapewnia stworzenie wspaniałej ścieżki dźwiękowej która dostarczy emocje dla słuchacza, co z kolei przełoży się na popularność gry, filmu czy reklamy.

Nagrywanie dzwięku

Nagrywanie efektów dźwiękowych jest specjalnym procesem i wymaga izolacji dźwięku, specjalnego sprzętu i profesjonalnych aktorów / przedmiotów z prawdziwego życia. Dźwięk w grach to coś więcej niż tylko tworzenie efektów dźwiękowych i wspaniałych melodii. Zdolność do odbierania dźwięków i ich pracy w interaktywnym środowisku gier jest kluczem do sukcesu w projektowaniu dźwięku w grach wideo. To wykracza poza nagrywanie i miksowanie i zmusza do wejścia w umysł użytkownika, aby stworzyć dźwiękowo interesujące i realistyczne wrażenia.

Nasz Team

Jest kompozytorem, producentem i projektantem dźwięku, koncentruje się na tworzeniu sampli, presetów i nagrywaniu efektów w danym obszarze, terenie czy miejscu, specjalnie na potrzeby gier, a także scala dzwięk z grą w środowisku Unity oraz Unreal Engine 4 za pomocą fmod studio. Stosuje nowatorskie technologie projektowania dźwięku w wymagającym środowisku produkcyjnym.

Mariusz Bieroński

Sound Designer

Jest kompozytorem, projektantem dźwięku i aranżerem, koncentruje się na instrumentach i narzędziach generowania dźwięku, które mogą dostarczyć nowych sposobów, w jaki użytkownicy mogą odczuwać dźwięk.Tworzy nowoczesną muzykę elektroniczną na potrzeby gier i ścieżek dźwiękowych do filmów oraz specjalizuje się w tworzeniu muzyki i efektów dźwiękowych na potrzeby mediów wizualnych.

Tomasz Kotula

Sound Designer

Sound Design

Posłuchaj jak tworzymy!


Wybierz coś do swojego projektu.Cinematic

Trailer, Epic, Orchestral

Business and Corporate

Uplifting, Motivation

Game Music

Electronic, Indie, Action, ChiptuneAmbient Backgrounds

Horror, Thriller

Sound FX and Field Recording

Rise and Hit, Damage, Abstract

Advertising

Jingle, Spot

Wybierz Język

English /  Polski

Kontakt z nami