Sound Design, Filed Recordnig, Produkcja Muzyki dla Gier i Filmów.

Sound Design

Dostarczamy najwyższej jakości dźwięk dla aplikacji mobilnych. Tworzymy presety, sample oraz efekty dźwiękowe od podstaw, idealnie dopasowane do każdego projektu.

Field Recordings

Nagrywamy realistyczne brzmienia przedmiotów i wydarzeń aby zapewnić orginalny dzwięk do gry, filmu czy wirtualnej reczywistości. Tworzymy ewenty w Fmod sudio do zastosowania w Unity oraz Unreal Engine.

Cinematic

Tworzymy ścieżki dźwiękowe do filmów, trailerów oraz animacji, budując odpowiedni nastrój i grozę, dostarczymy niezapomnianych wrażeń połączonych z odbiorem dźwięku i obrazu.

Music Production

Aranżujemy i produkujemy muzykę na potrzeby radia, produkcji telewizyjnych, teatru oraz projektów muzycznych.

Info

Pugnax Studio to kreatywne freelancerskie studio dostarczające sound design i field recordings na potrzeby Filmów, Gier poprzez produkcja dzwięków w Fmod studio dla środowiska Unity oraz UE4, Radia, Teatru, Animacji i Spotów, projektowania dźwięków i treści muzycznych dla aplikacji i platform mobilnych (iOS / Android), projektowania efektów dźwiękowych, biblioteki sampli i oraz presetów. Specjalizujemy się w różym polu muzycznym, dostarczając słuchaczom niezapomnianych emocji, ponieważ kochamy wyzwania przy kreowaniu dźwięków, które zapewniają unikalne brzmienie dla każdego projektu.

Nasze studio sound designu koncentruje się na kreatywności, łącząc różne techniki stylów muzycznych. Naszym celem jest tworzenie efektów dźwiękowych i muzyki, która wprowadzi użytkownika w świat gry, filmu lub wirtualnej rzeczywistości. Uważamy, że dźwięk jest niezbędny i powinien być starannie przygotowany, dlatego każdy projekt musi być autentyczny.

Ngrywamy i tworzymy efekty dźwiękowe, korzystając z włąsnych nagrań przedmiotów, treści lub nagrań w terenie do stworzenia oryginalnego dźwięku. Projektujemy, tworzymy, edytujemy, konwertujemy, wdrażamy i zarządzamy dużymi wolumenami treści audio. Mamy wiedzę na temat technik nagrywania, tworzenia dźwięku i lokalizacji nagrań. Tworzymy treści, które obejmują nagrywanie elementów dźwiękowych oraz tworzenie z nich eventów w celu dopasowania animacji lub otoczenia w grze.

Bądzmy w kontakcie za pośrednictwem  pugnaxstudio@gmail.comField Recording

Sound design może oznaczać wiele rzeczy. Może oznaczać aranżowanie realistycznych dźwięków w taki sposób, aby stworzyć zupełnie nowe brzmienie, a także może oznaczać tworzenie nietypowych dźwięków w pejzażu dźwiękowym. Field recordings jest obecnie najpopularniejszym zródłem nagrania ścieżek dźwiękowych do filmów oraz ścieżek dźwiękowych do gier, które szczególnie wymagają nagrania dobrego brzmienia poprzez kreatywne usługi. Dźwięk w grze to coś więcej niż tworzenie efektów dźwiękowych, to zdolność do odbierania dźwięków i sprawiania, by były idealnie dopasowane w środowisku gry czy filmu. Przygotowaie takiego nargrania zmusza do wejścia w umysł użytkownika gry poprzez stworzenie wyobraźni dzwiękowej, aby odpowiednio wyreżysrować, realistyczne dzwięki do zastosowania w grach i filmach.

Team

Jest sound designerem i producentem. Tworzy biblioteki sampli i tworzy presety do zastosowania w wirtualnych instrumentach. Specjalizuje się w Field Recording na potrzeby gier i filmów, tworzy eventy środowisku Fmod studio do zastosowania w Unity oraz Unreal Engine 4 na potrzeby gier.

Mariusz Bieroński

Sound Designer

Jest kompozytorem, sound designerem, aranżerem i DJ-em, koncentruje się kreowaniu nowych barw dzwięków.Tworzy nowoczesną muzykę elektroniczną na potrzeby gier i ścieżek dźwiękowych do filmów. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki i efektów dźwiękowych na potrzeby mediów wizualnych.

Tomasz Kotula

Sound Designer

Sound Design


Sound LibaryCinematic

Trailer, Epic, Orchestral

Business and Corporate

Uplifting, Motivation

Game Music

Electronic, Indie, Action, ChiptuneAmbient Backgrounds

Horror, Thriller

Sound FX and Field Recording

Rise and Hit, Damage, Abstract

Advertising

Jingle, Spot

Język

English /  Polski

Kontakt

Lokalizacja:

Siemianowice Śląskie, Poland